Что нужно миру

  • Автор темы qwerty
  • Дата начала
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Q

qwerty

#1
Задаю вот столь необычный риторический вопрос на обсуждение.
 
T

Trupik

#2
Не знаю. :p

Недавно я специально на своем сайте написал, что не знаю, че делать и чтоб обращались, если что надо. Хотя при такой посещаемости сайта предложений дождусь не скоро, если вообще дождусь... :(
 

admin

Well-known member
08.08.2003
2 754
0
#3
Для: qwerty
в хороших и качественных, или ты что-то другое имел ввиду?
 
Y

yagun-13

#4
Порівняння URL
Ім'я вхідного файлу: input.txt
Ім'я вихідного файлу: output.txt
Для індефікації ресурсів у мережі Internet використовуються URL (Uniform Resource Locator). URL складається з декількох елементів: протокол, хост, порт, шлях, файл і секція. Деякі елементи URL можуть бути опущені. Розглянемо спрощений формат URL:
[протокол://]хост[:порт][шлях/[файл[#секція]]]
В квадратних дужках елементи можуть бути опущені, тобто наприклад, можна не вказувати протокол чи секцію. Але, наприклад, якщо зазначений файл, то обов'язково повинний бути вказаний шлях. Регістр букв в елементах URL не важливий.
Розглянемо коротко всі елементи URL:
Протокол – це спосіб доступу до файлу, URL з різними протоколами й однаковими іншими елементами можуть вказувати на різні ресурси.
Хост і порт – це ім'я деякого сервера в мережі і спосіб доступу до нього (порт – натуральне число, що не перевершує 65535).
Шлях являє собою шлях до файлу, що містить запитуваний ресурс, від деякого каталогу на сервері, що називається кореневим. При цьому для поділу імен каталогів використовується символ "/". Шлях, якщо він не порожній, завжди починається із символу "/". Спеціальне позначення '.' відповідає самому каталогу, '..' – батьківському каталогу.
Файл – це файл, що містить запитуваний ресурс.
Нарешті, файл може бути розбитий на секції будь-яким способом і можна вказати, до якої саме секції ви хочете звернутися.
Опции сообщения Включить смайлики?  ВключитРізні символи в URL можуть бути замінені своїми шістнадцятковими ASCII? кодами за допомогою символу %, наприклад a = %41, Z = %5A. У коді завжди використовується рівно дві шістнадцяткові цифри.
Деякі символи можуть зустрічатися в елементах URL тільки як шістнадцяткові коди – усі символи, крім букв латинського алфавіту, цифр і символів "." і "-", а деякі не можуть зустрічатися взагалі: "\", "#", "*", "@", "%", "?", ":", ",", а також символи з ASCII-кодом менше %20. Символ "/" може зустрічатися в елементах URL тільки в шляху для поділу вхідних у нього каталогів. Ім'я файлу не може складатися тільки з крапок.
Розглянемо приклади URL:
http://neerc.ifmo.ru/school
Для просмотра контента необходимо: Войти или зарегистрироваться

nobody.nowhere.net/some%20dir/some%20file#some%20info
Ваша мета в цій задачі – допомогти розроблювачам web-сервера. Для web-сервера відсутні частини URL мають наступні значення по замовчуванням:

Протокол http
Порт 80
Шлях порожній рядок
Файл index.html
Секція порожній рядок
Різні рядки URL можуть вказувати на той самий ресурс, що наприклад наступні три URL:
neerc.ifmo.ru
Для просмотра контента необходимо: Войти или зарегистрироваться

Для просмотра контента необходимо: Войти или зарегистрироваться

Для розмежування доступу до ресурсів необхідно вміти визначати, чи вказують два різних URL на той самий ресурс. Допоможіть розроблювачам написати відповідну перевірку.
Формат вхідних даних
Вхідний файл складається з двох рядків, кожен з них містить URL. Обоє URL задовольняють формату, наведеному в умові цієї задачі. Довжина кожного URL не перевершує 200 символів. Гарантується, що жоден із проміжних каталогів на шляху до ресурсу не лежить вище кореневого каталогу (тобто не може зустрітися, наприклад, URL http://somewhere.com/../dir/index.html) а також, що імена всіх каталогів складаються принаймні з одного символу (два символи "/" не можуть йти підряд у будь-якому місці, крім як безпосередньо після двокрапки після імені протоколу).
Формат вихідних даних
Виведіть YES у вихідний файл, якщо обоє URL, приведені у вхідному файлі, вказують на той самий ресурс і NO у противному випадку.
Приклади
input.txt output.txt
Для просмотра контента необходимо: Войти или зарегистрироваться
YES
neerc.ifmo.ru/dir/../schoolNEERC.IFMO.RU/./SCHOOL YES
neerc.ifmo.ru%6E%65%65%72%63%2E%69%66%6D%6F%2E%72%75 YES
nowhere.comsomewhere.com NO
Для просмотра контента необходимо: Войти или зарегистрироваться
NO
neerc.ifmo.ru/index.htmneerc.ifmo.ru/index.html NO
neerc.ifmo.ru:80neerc.ifmo.ru:8080/index.html NO
http://somewhere.comsomewhere.com/index.html#a NO

ну очень нужна :( :( :D
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.