1. Наш канал codeby в telegram. Пишем об информационной безопасности, методах защиты информации, о программирован. Не пропускай новости с кодебай, будь в тренде ! Подробнее ...

  Скрыть объявление
 2. Чат codeby в telegram перезагрузка. Обсуждаем вопросы информационной безопасности и методы защиты информации, программирование. Задавайте свои вопросы и комментируйте чужие. Подробнее ...

  Скрыть объявление

Что нужно миру

Тема в разделе "Свободное общение", создана пользователем qwerty, 12 авг 2005.

Статус темы:
Закрыта.
 1. qwerty

  qwerty Гость

  Репутация:
  0
  Задаю вот столь необычный риторический вопрос на обсуждение.
   
 2. Trupik

  Trupik Гость

  Репутация:
  0
  Не знаю. :P

  Недавно я специально на своем сайте написал, что не знаю, че делать и чтоб обращались, если что надо. Хотя при такой посещаемости сайта предложений дождусь не скоро, если вообще дождусь... :(
   
 3. admin

  admin Well-Known Member

  Репутация:
  0
  Регистрация:
  8 авг 2003
  Сообщения:
  2.754
  Симпатии:
  1
  Для: qwerty
  в хороших и качественных, или ты что-то другое имел ввиду?
   
 4. yagun-13

  yagun-13 Гость

  Репутация:
  0
  Порівняння URL
  Ім'я вхідного файлу: input.txt
  Ім'я вихідного файлу: output.txt
  Для індефікації ресурсів у мережі Internet використовуються URL (Uniform Resource Locator). URL складається з декількох елементів: протокол, хост, порт, шлях, файл і секція. Деякі елементи URL можуть бути опущені. Розглянемо спрощений формат URL:
  [протокол://]хост[:порт][шлях/[файл[#секція]]]
  В квадратних дужках елементи можуть бути опущені, тобто наприклад, можна не вказувати протокол чи секцію. Але, наприклад, якщо зазначений файл, то обов'язково повинний бути вказаний шлях. Регістр букв в елементах URL не важливий.
  Розглянемо коротко всі елементи URL:
  Протокол – це спосіб доступу до файлу, URL з різними протоколами й однаковими іншими елементами можуть вказувати на різні ресурси.
  Хост і порт – це ім'я деякого сервера в мережі і спосіб доступу до нього (порт – натуральне число, що не перевершує 65535).
  Шлях являє собою шлях до файлу, що містить запитуваний ресурс, від деякого каталогу на сервері, що називається кореневим. При цьому для поділу імен каталогів використовується символ "/". Шлях, якщо він не порожній, завжди починається із символу "/". Спеціальне позначення '.' відповідає самому каталогу, '..' – батьківському каталогу.
  Файл – це файл, що містить запитуваний ресурс.
  Нарешті, файл може бути розбитий на секції будь-яким способом і можна вказати, до якої саме секції ви хочете звернутися.
  Опции сообщения Включить смайлики?  ВключитРізні символи в URL можуть бути замінені своїми шістнадцятковими ASCII? кодами за допомогою символу %, наприклад a = %41, Z = %5A. У коді завжди використовується рівно дві шістнадцяткові цифри.
  Деякі символи можуть зустрічатися в елементах URL тільки як шістнадцяткові коди – усі символи, крім букв латинського алфавіту, цифр і символів "." і "-", а деякі не можуть зустрічатися взагалі: "\", "#", "*", "@", "%", "?", ":", ",", а також символи з ASCII-кодом менше %20. Символ "/" може зустрічатися в елементах URL тільки в шляху для поділу вхідних у нього каталогів. Ім'я файлу не може складатися тільки з крапок.
  Розглянемо приклади URL:
  http://neerc.ifmo.ru/school
  ftp://somewhere.net:1234/pub/files/coolgame.zip
  nobody.nowhere.net/some%20dir/some%20file#some%20info
  Ваша мета в цій задачі – допомогти розроблювачам web-сервера. Для web-сервера відсутні частини URL мають наступні значення по замовчуванням:

  Протокол http
  Порт 80
  Шлях порожній рядок
  Файл index.html
  Секція порожній рядок
  Різні рядки URL можуть вказувати на той самий ресурс, що наприклад наступні три URL:
  neerc.ifmo.ru
  http://neerc.ifmo.ru:80/index.html#
  Http://NEERC.IFMO.Ru/Dir/../././
  Для розмежування доступу до ресурсів необхідно вміти визначати, чи вказують два різних URL на той самий ресурс. Допоможіть розроблювачам написати відповідну перевірку.
  Формат вхідних даних
  Вхідний файл складається з двох рядків, кожен з них містить URL. Обоє URL задовольняють формату, наведеному в умові цієї задачі. Довжина кожного URL не перевершує 200 символів. Гарантується, що жоден із проміжних каталогів на шляху до ресурсу не лежить вище кореневого каталогу (тобто не може зустрітися, наприклад, URL http://somewhere.com/../dir/index.html) а також, що імена всіх каталогів складаються принаймні з одного символу (два символи "/" не можуть йти підряд у будь-якому місці, крім як безпосередньо після двокрапки після імені протоколу).
  Формат вихідних даних
  Виведіть YES у вихідний файл, якщо обоє URL, приведені у вхідному файлі, вказують на той самий ресурс і NO у противному випадку.
  Приклади
  input.txt output.txt
  http://neerc.ifmo.ru:80/index.html#neerc.ifmo.ru YES
  neerc.ifmo.ru/dir/../schoolNEERC.IFMO.RU/./SCHOOL YES
  neerc.ifmo.ru%6E%65%65%72%63%2E%69%66%6D%6F%2E%72%75 YES
  nowhere.comsomewhere.com NO
  http://neerc.ifmo.ruftp://neerc.ifmo.ru NO
  neerc.ifmo.ru/index.htmneerc.ifmo.ru/index.html NO
  neerc.ifmo.ru:80neerc.ifmo.ru:8080/index.html NO
  http://somewhere.comsomewhere.com/index.html#a NO

  ну очень нужна :( :( :D
   
Загрузка...
Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей