Трабл з вінтом Hdd

Тема в разделе "Hardware", создана пользователем StateOfTrance, 24 фев 2010.

Статус темы:
Закрыта.
  1. StateOfTrance

StateOfTrance Гость

Моя трабла:
    "Мож я і ламер в деяких питаннях, але з проблемою з постановкою вінди, думала справлюсь. І так, при першій спробі установки ХР-хи вибило помилку при копіюванні деяких установочних файлів, потім-відмову при форматуванні лог.диску. Видало помилку типу він пошкоджений. Так як і машина може глючити, спробувала аналогічну операцію разів 3-4. Пробувала установити ХР на інші диски..де цінна інфа, туди просто не могло скопіювати всі необхідні файли..вічно на якомусь тормозило не доходячи до 7% копі. Відкинувши всі сумніви щодо глюків системи, дійшла висновку, що все-таки вінт накрився.
    Аби не втратити інфу...Гб 400...шукала ідеї...установити вінду на флешку(8Гб)...але я не зовсім знаю як це робити..скопіювать-скопіювало установочні файли, а потім синій екран...помилка томування диску і процес глохне..
    Вибрала Вікторію і запустила на рекавер...пройшло годин 26 з того моменту..знайшло 30 з чимось ушкоджених секторів...ніодного не відновило...все ще в процесі.."

І так, вінди німа, установить нову німагу, інфа цінна, іншого вінта німа, виходу в інет уже теж...що робить???
    який діагноз???
    як установить вінду на флеху??? розберусь з інфою , а там вже можна рекавернуть утилітками...
    <table valign="top" style='margin:0;width:100%;border:1px dashed red;'>[tr]<td align='middle' bgcolor='#ff6060' valign='top' width='1%'>
    <FONT color='#ffffff' size='+3'> ! </font>
    </td><td align="midle" valign='top' style='background:#fff;'>Замечание модератора (OKEN):
    В чужой монастырь со своим уставом не ходят :KillMe:
    Дівчинко, будь ласка, не ображайтесь, але тут білоруський форум, тому багато його учасників Вас просто не зрозуміють. Не знаю, чи відповість Вам хтось. Білорусам чи росіянам важко зрозуміти нашу мову. Тому в правилах чітко написані 2 мови, які тут можна вживати. За неповагу до правил можуть бути санкції</td>[/tr]</table>

2. Akupaka

Akupaka А че я?.. О.о

Симпатии:
    2
    найкраще дістати інший диск, на нього все перелити, поки той остаточно не розвалився.

зі: давно пора в правила дописати й українську мову, повага має бути "обоюдная". бгик

3. xKlonx

xKlonx Lotus team
    Lotus team

Симпатии:
    0
    StateOfTrance
    На мою думку якщо там дійсно цінна інформація - вам слід вінчестер занести до відповідного сервісу, де вам все необхідне відновлять.

P.S. А кульно розмовляти рідною мовою :KillMe:

4. European

Симпатии:
    0
    What are you talking about?

5. Kmet

Kmet Well-Known Member
    Java Team

Симпатии:
    1
    Tak świetny pomysł, może dodać do zasady kilku językach. Wszystko piszemy w języku ojczystym. Вавилон блин

6. European

Симпатии:
    0
    В общем, закрыто: п.3.4 и 3.4.1 правил

Загрузка...
Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей