Заработок В Интернете!

  • Автор темы Guest
  • Дата начала
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
G

Guest

#1
Простий заробіток в інтернеті. Прибуток залежить лише від ВАС!

(Дочитайте до кінця, це важливо і цікаво, і займе всього кілька хвилин, але дочитайте до кінця!)

Доброго дня!

Цей проект проводиться спеціально для більш широкого розвитку міжнародної платіжної системи "WebMoney". Тому, я не знаю яка за рахунком учасниця проекту я, але теж хочу в ньому брати участь, тому що за 2,5 місяці роботи я змогла заробити близько 3000 доларів, і хочеться розвиватися далі. АЛЕ попереджаю відразу - потрібно буде трохи попрацювати. Так що, якщо ви цілеспрямована людина - спробуйте - і у Вас вийде!

Читайте дуже уважно! Для досягнення результату потрібно добре попрацювати близько 2 тижнів по 3 години на день. Ви можете заробляти в залежності від ваших зусиль. Я не пропоную Вам роботу із серії "вишліть нам 100 доларів, а ми вам надішлемо відскановані тексти" і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства - ось це справжній обман! Люди хочуть працювати в затишній обстановці, вдома - ось чому вони відгукуються на оголошення. Найсумніше полягає в тому, що вони й справді ГОТОВІ ПРАЦЮВАТИ, але роботу їм ніколи не надають, оскільки подібних "роботодавців" хвилює лише поповнення їх особистого рахунку.

ЗАПАМ'ЯТАЄТЕ: НЕ існує справжніх вакансій "складача тексту" і "співробітників по обробці електронної пошти". Не будьте обдуреними! У теперішньому випадку Ви не будете жертвою недобросовісних "роботодавців", так як ця робота аж ніяк не міфічна, а заробіток залежить тільки від Ваших зусиль. Це - дійсно РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті. Дочитайте до кінця дану статтю, приділіть всього кілька хвилин, Ви нічого не втратите, читання ще нікому не зашкодило! Я Вас запевняю, ваше матеріальне становище різко покращиться, ЯКЩО ТІЛЬКИ ви цього захочете! Я пропоную Вам річ, до якої й сама ставилася спочатку скептично. Але на відміну від багатьох подібних пропозицій - ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ. Розумію, з якою недовірою Ви це читаєте - але прошу, дочитайте статтю до кінця.

ЧИТАЮЧИ ЦЕ, ВИ МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ, як я змінила СВОЄ! Натрапила я на ЦЕ ОГОЛОШЕННЯ абсолютно випадково, коли шукала роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ПАРУ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ, ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 21 ГРИВНІ. Я подумала, що це має бути черговою фішкою для лохів, але вирішила все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що за фігню МЕНІ пропонують ... Далі там говорилося, що треба послати по 3 гривні на 7 Internet-гаманців системи "WebMoney", які нижче перераховані. Потім викреслити перший гаманець зі списку, тим самим, змістивши список на один рядок вгору. В результаті чого сьомий рядок звільняється, куди Ви вписуєте номер свого Internet-гаманця. Потім Ви закидаєте дане повідомлення, але вже з вашими даними на сьомому рядку, на 100 різних форумів - Ніяких хитрощів! Ну, я подумала і подумала, що в принципі нічого не втрачаю - крім 21 гривні, гроші невеликі, ЗАТЕ В МЕНЕ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ ШАНС ЗАРОБИТИ. І цей шанс КОШТУЄ ЦЮ невелику суму, яку я, звичайно ж, можу собі дозволити. І я вирішила спробувати.

Зареєструвалася в WebMoney Keeper Mini https:start.webmoney.ru/Signup.aspx і створила собі Інтернет-гаманець, перелічила всім учасникам акції по 3 гривні і почала розсилати ці оголошення на різні форуми і дошках оголошень. Протягом 4-х днів я зареєструвалася на більш ніж 60 бізнес форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглянула у свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО?! Надійшло всього лише 12 гривень! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 100, хто по 300 у.о ... Пиши пропало, подумала я, потрапила на черговий обман, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі доларів, наївна. Ну і кинула це заняття, так і не діславши своє оголошення до 100 форумів.

Ще через тиждень (заради цікавості) заглянула у свій Internet-гаманець. Дивлюся, вже побільше - 90 гривень. Так, думаю, справа не варта уваги, дрібниця. Ще через 2 тижні я все-таки знову відкрила свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 1000 гривень. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 1000 гривень. Це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили 8000-9000 гривень. І раптом, після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 8000 гривень.

Після цього я відправила свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів. РЕЗУЛЬТАТ БУВ ПРИГОЛОМШЛИВИЙ. По закінченні всього 2,5 місяців, я заробила приблизно 25000 гривень. І гроші йдуть щодня. Кожні кілька хвилин на мій рахунок в середньому надходить по 10 гривень. І це все тільки за ціну в 21 гривню! Я була в дуже поганому економічному становищі і довго не могла знайти собі нормальну роботу, до того, як натрапила на цю статтю. Я не повірила, що це працює, поки не почала одержувати перекази з усієї країни. Я купила собі все, у чому мала потребу. І це дуже до речі, погодьтеся!?

Моя робота тепер - це щодня по 2-3 години в Інтернеті і ВСЕ! Тепер, я розповім Вам, як це працює, і найголовніше, ЧОМУ?! Я Вам обіцяю, що якщо ви будете, У ТОЧНОСТІ, дотримуватися все нижче перераховані інструкції, то ви почнете одержувати НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ніж Ви думали. ВАШ ВНЕСОК СКЛАВ ВСЬОГО 21 гривню! УВАГА, ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і ви залишитеся задоволені!ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:

1 КРОК. Зареєструйтесь в системі "WebMoney Keeper Mini", яка знаходиться за адресою: https:start.webmoney.ru/Signup.aspx. Далі створіть собі Інтернет-гаманець WMU-UAH та покладіть на свій рахунок 25 гривень, (21 гривню для перекладу по 3 гривні на 7 запропонованих інтернет гаманців і кілька копійок - це комісія, за кожний переказ система знімає 0,8%.) Як це можна зробити? Всі способи описані за адресою: http:www.webmoney.ru/rus/addfunds/. Особисто я поповнив рахунок у найближчому пункті поповнення. Вибирайте той, який найбільш зручний для вас - і дійте!

2 КРОК. Тепер потрібно перевести по 3 гривні на кожен з нижче перелічених гаманців. Для цього необхідно увійти в свій Гаманець за адресою: https:my.webmoney.ru/login.aspx?ReturnUrl =% 2fdashboard.aspx і вибрати функцію "передати WM" - потрібно вказати номер гаманця, на який буде здійснений переклад і суму , потім натиснути на кнопку: OK. Повторіть так з кожним з 7-й гаманців, наведених нижче. При перерахуванні грошей на кожен з гаманців, у полі "Примітка" ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно написати «прошу внести мене у список WebMoney" (без лапок) і тоді мережеві модератори включать вас в систему, інакше ви не зможете зняти дохід. Отже, відправте по 3 гривні на кожен з наступних гаманців:1. U279010544735

2. U386845885812

3. U363456668160

4. U309404083745

5. U347871112294

6. U193509567130

7. U144384469373ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід необхідно відправити НА КОЖЕН з цих 7 гаманців по 3 гривні - інакше мережними модераторами "WebMoney" гаманців ви просто не будете включені в систему і Ви не зможете зняти дохід.

Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку і до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ий - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий - на місце 5-го, 7-ий - на місце 6-го! А в 7-ій номер, який виявився порожнім, впишіть НОМЕР Вашого гаманця!

3 КРОК. Розмістіть цю статтю (або оголошення з посиланням на сторінку зі статтею, яку ви без праці можете зробити на одному з безкоштовних сайтів, наприклад: http:narod.yandex.ru). Статтю і посилання на Вашу сторінку розміщуйте на сайтах про роботу, але не менше, ніж на 50-100 форумах і стрічках новин (News Groups).

Запам'ятайте - чим більше ви розмістите, тим вищим буде Ваш дохід. І цей дохід буде прямо залежати від Вас. Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід 25000 гривень - ЦЕ МІНІМУМ! Протягом 2,5 місяців. Більше розміщень - більший дохід (при цьому в геометричній прогресії). Отже, коли ви досягнете першої позиції в списку, Ви будете мати тисячі гривень. Це коштує всього 21 гривню - невелика сума в наш час і головне - ЦЕ ПРАЦЮЄ! Займіться цим зараз - не відкладаючи на завтра! ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно зацікавити людей. Для цього необхідно скористатися розсилкою, розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах про пошуках роботи, форумах, дошках оголошень. Удачи Вам! Вона вже дійсно поруч! Дійте!

Погано живуть ті, які все життя лише збираються жити!
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.